ثبت شرکت

ویزای تاسیس شرکت و کار افرینی از پرطرفدارترین ویزاهای سرمایه گذاری در کشور انگلستان است.
شما میتوانید از ایران و به صورت غیرحضوری در کشور انگلستان شرکت خود را ثبت کنید.
مراحل کار به این صورت است که ابتدا اسناد مورد نیاز شرکت را آماده و سپس نوع و کاربری شرکت را تعیین میکنید. جهت ثبت شرکت میزان مشخصی از سرمایه مورد نیاز است که در مراحل کار بایست ارائه شود سپس مشخص نمودن آدرس رسمی شرکت در انگلیس و دریافت تائیدیه از مرجع معتبر دولت انگلیس، پس از انجام این مراحل به راحتی امور اداری را به وکلای ما در VIS GLOBAL بسپارید.
ثبت غیرحضوری شرکت شما در انگلیس در سامانه دولتی و معتبر Companies House انجام می‌پذیرد، از این رو کد مالیاتی انگلیس با نام HMRC برای شما دریافت شده و با آدرس سکونتی خارج از ایران (نظیر ترکیه) پروسه کاری شما پیگیری می‌شود.
همزمان با پیگیری آنلاین ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی TransferWise  و صدور مسترکارت به نام برای شما انجام شده و می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خدمات و مزایای بین‌المللی بانکی بهره‌مند شوید.

پس از تائید نام شرکت، نوبت به احراز هویت متقاضی (مصاحبه تصویری به انگلیسی) می‌رسد که توسط کارشناسان‌ما این مراحل با خاطری آسوده انجام میگردد.
با دریافت این ویزا شما شرکت یا کسب و کاری برای خود در انگلیس راه اندازی می کنید و خودتان نیز در آن مشغول به کار شوید همچنین میتوانید اعضای خانواده خود شامل همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال خود را به همراه داشته باشید.