ویتنام

بدون شک تاکنون هر زمان نام ویتنام را شنیده اید از ترکیب بی نظیر  طبیعت مسحور کننده و فرهنگ و تاریخ غنی آن نیز سخن به میان آمده است. کشوری که در طبیعت آن می توانید طیف وسیعی از سایه های رنگ سبز و آبی را ببینید و در رنگارنگی شهر ها و رسوم و فرهنگ آن غرق بشوید.
اگر علاقه مند به دیدن شهرهای مدرن و تاریخی، فستیوال های مختلف، آب و هوایی استوایی هستید ویتنام یکی از پر طرفدار ترین مقاصد گردشگری در جنوب شرقی آسیا است.

ویتنام به دلیل برخورداری از چشم اندازهای شگفت انگیز و فرهنگ بسیار بالا، گردشگران زیادی را از سراسر جهان به این نقطه کشانده است. ویتنام کشوری است که علی رغم خرابی هایی که در سالهای جنگ در این کشور باقی ماند همچنان جز اولویت های گردشگران محسوب می شود.
اما قطعا برای سفر به این کشور زیبا و با جاذبه های فراوانی شما نیاز به دریافت ویزا دارید.

انواع ویزا توریستی ویتنام

۱.ویزای توریستی عادی

برای صدور این نوع ویزا ۲۰ روز کاری زمان لازم است و بر اساس تاریخ بلیط و سفر شما این ویزا صادر می گردد و امکان اقامت یک ماهه را در کشور ویتنام خواهید داشت.

۲. ویزای توریستی فوری

برای صدور این ویزا مدت زمان ۱۰ روز کاری طول می کشد تا ویزای شما صادر گردد و یک ماه اجازه اقامت در خاک کشور ویتنام را دارید و تفاوت آن با ویزا عادی در مقدار مبلغ پرداختی و مدت زمان صدور آن است.

مدارک مورد نیاز ویزا:

۱. اصل پاسپورت با دارا بودن حداقل ۶ ماه اعتبار

۲. ۲ قطعه عکس زمینه سفید ۴×۶

۲. اصل پاسپورت قبلی

۳.کپی از تمام صفحات ویزا، مهرهای ورود و خروج به صورت جداگانه

۴.کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی

۵.مدرک کار روی سربرگ دارالترجمه رسمی قفط با مهر مترجم – نیازی ب تایید دادگستری و امور خارجه نیست

۶.گواهی تمکن مالی به زبان لاتین با مهر بانک (حداقل موجودی برای هر نفر ۴۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان)

پس از بررسی و اتمام تمامی مراحلی که در بالا گفتیم و تایید نهایی ویزای کشور ویتنام داخل پاسپورت مسافر نیز ضمیمه می گردد.
قابل ذکر است پس از بررسی و اتمام تمامی مراحل و تایید نهایی ویزای ویتنام داخل پاسپورت مسافر ضمیمه میشود. توجه فرمایید حداقل ۳ هفته قبل از سفر به ویتنام، درخواست روادید ویتنام دهید. لازم به ذکر است ویتنام به اتباع ایرانی ویزای فرودگاهی نمی دهد.