آرژانتین

سفری به یادماندنی به آرژانتین، مقصدی زیبا و پیشرفته در زمینه ی توریست و گردشگری که سالانه افراد زیادی را به این سو میکشاند. کشوری که در قاره آمریکای جنوبی واقع شده است و جمعیتی ۴۱ میلیون نفره دارد. آرژانتین از لحاظ وسعت، دومین کشور پس از برزیل و در جهان هشتمین کشور است. از این رو،  از جمله کشورهای قوی در زمینه ی اقتصادی است و مردم آن از سطح زندگی بالایی برخوردارند.
بیشتر جمعیت آرژانتین را اروپاییان ایتالیایی و اسپانیایی تبار، در بر می گیرند که به کشور آرژانتین مهاجرت کرده اند به این دلیل  که بین مردم شایعه شده بود در این کشور کوه های نقره وجود داشته و اسپانیایی ها به دنبال چنین غنیمتی عازم آرژانتین میشدند. همچنین این کشور را آرژانتین نام نهادند زیرا  در زبان لاتین به معنای نقره است.
پایتخت کشور آرژانتین، شهر بوینس آیرس بوده که در زبان اسپانیایی به معنای بادهای آرام است. مردم بسیاری برای دیدن این شهر فرهنگی و تاریخی برای بازدید از سنت های قدیمی آن به این کشور سفر می کنند. 
برای سفر به این کشور آمریکای جنوبی شما نیازمند ویزا هستید و پس از دریافت ویزا می توانید با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خود به این کشور نقره ای سفر کنید و از طبیعت و فرهنگ و سنت این کشور در کنار فوتبال آرژانتینی لذت ببرید.
با این که دریافت ویزای آرژانتین برای ایرانیان کار چندان ساده ای نیست و مدارک بسیاری برای اخذ آن لازم است، اما دریافت آن به مراتب بسیار راحت تر از ویزاهای برخی از کشورهای غربی و اروپایی دیگر است. درادامه همراه ما باشید.

 

انواع ویزا آرژانتین :

۱.ویزا توریستی سینگل یا یکبار ورود
۲. ویزا توریستی مولتیپل یا چند بار ورود

ویزا توریستی آرژانتین

این ویزا  در سال های اخیر پر طرفدارترین ویزا  در میان کشور های آمریکای جنوبی بوده است و به دلیل این که آرژانتین دومین کشور بزرگ واقع در آمریکای جنوبی است، با بیش از ۵ میلیون بازدید کننده در سال، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری و توریستی در جهان است.
برای ثبت و ارسال مدارک ویزای توریستی آرژانتین شما باید شخصا به سفارت خانه یا کنسولگری آرژانتین مراجعه کنید و مدارک را تحویل دهید.
به یاد داشته باشید مهمترین بخش در دریافت ویزای توریستی آرژانتین ارائه نامه تمکن مالی و پرینت حساب بانکی در سه ماه گذشته است.  نامه تمکن مالی باید ترجمه شده به زبان انگلیسی باشد.

مدت زمان صدور ویزا

براساس تجربه های تیم  VIS GLOBAL در زمینه اخذ ویزا توصیه میکنیم حداقل ۴۵ روز قبل از سفر به آرژانتین جهت اخذ ویزا اقدام کنید. به طور معمول اخذ این ویزا ۱۰ روز کاری طول می کشد، اما با توجه به وضعیت متقاضی ممکن است ۳۵ تا ۴۰ روز نیز به طول بیانجامد.

مدارک مورد نیاز

۱. اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
۲. کپی گذرنامه های قدیمی
۳. ۲ قطعه عکس ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید
۴. شناسنامه و کارت ملی
۵. تمکن مالی و گردش ۳ ماه آخر سپرده با موجودی حداقل ۲۰ میلیون تومانی
۶. گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب یا ثبت شرکت یا گواهی اشتغال به تحصیل
۷. رزرو بلیت رفت و برگشت
۸. رزرو هتل
۹. بیمه مسافرتی معتبر با پوشش  ۳۰٫۰۰۰یورو