آلمان

سفر به باثبات ترین کشور اروپایی از لحاظ اقتصادی .  آلمان کشوری با مناطق سرسبز و بسیار دیدنی.  وجود جنگل ها، رودخانه ها و طبیعت فوق العاده، آن را به یک بهشت روی زمین تبدیل کرده است.  اگر شما علاقه مند هستید به این کشور باثبات اروپایی سفر کنید برای بازدید از جاذبه های فرهنگی باید به سمت کلانشهرها بروید و اگر هم از طرفداران جاذبه های طبیعت و تفریحی هستید باید به شهرهای کوچکتر و روستاها بروید.
کشور آلمان دارای آب و هوایی معتدل، تابستان هایی گرم و زمستان های برفی و سرد است اما از از آنجا که کشوری چهارفصل به حساب می آید، در هر زمانی که بخواهید می توانید به آلمان سفر کنید. بهترین هوا را فصل بهار دارد که یکی از جشن های مشهور آلمان هم در همین فصل برگزار می شود.
یکی از شهرهای بی نظیر کشور آلمان شهر بزرگ و دیدنی هامبورگ است. هامبورگ یکی از شهرهای بندری و مهم نه تنها آلمان بلکه اروپا است. در این شهر می توان جریان زندگی را زیر نظر داشت و از رفت و آمد کشتی ها به اسکله این شهر دیدن کرد.
یادتان باشد در سفر به آلمان باید دوربین عکاسی همراه داشته باشید زیرا طبیعت بکر و بی نظیر، ساختمان های قدیمی، معماری فوق العاده و … شما را جذب خواهد کرد. آلمان کشوری صنعتی است اما به جرئت می توان گفت که هوای آن عاری از هرگونه آلودگی می باشد که مدیون بارندگی های شبانه روزی است.
شما با اخذ ویزای آلمان می توانید سفر خود را به این کشور دیدنی و زیبا آغاز کنید. در این مطلب درباره ویزای آلمان با دعوتنامه ، چگونگی اخذ آن سخن خواهیم گفت.

ویزا توریستی آلمان

ویزای توریستی آلمان یا ویزای شینگن، برای اهداف گردشگری  یا بازدید از دوستان و اعضای خانواده شما و گشت و گذار در سراسر آلمان می باشد. توجه داشته باشید که شما با ویزای توریستی آلمان یا ویزای شینگن مجاز به کار در این کشور نیستید، بنابراین برای اجازه کار باید ویزای کاری آلمان یا ویزای تحصیلی آلمان را درخواست کنید که در بخش ویزاهای کار و تحصیل مفصل سخن گفته ایم.
در حقیقت آلمان یکی از ابر قدرت های جهان و کشورهای پیشرفته اروپایی است که  خیلی از مردم جهان آرزو دارند بتوانند از این کشور صنعتی و در عین حال زیبا دیدن کنند یا در این کشور زندگی کنند.

ویزای توریستی آلمان انواع مختلفی دارد که عبارت اند از:

۱. ویزا ترانزیت
۲. ویزا توریستی کوتاه مدت یک‌بار ورود
۳. ویزا توریستی کوتاه مدت  دو بار ورود
۴.  ویزای بلند مدت  یا چند بار ورود

برای اخذ ویزای آلمان ابتدا باید وقت سفارت آلمان را داشته باشید؛ این وقت را مشاوران مجرب VIS GLOBAL  در کمترین زمان ممکن برای شما اخذ می کنند. با اخذ وقت سفارت آلمان می توانید به راحتی به سفارت این کشور مراجعه کنید.

مدت زمان صدور ویزا

برای درخوایت ویزا آلمان شما باید ۳ ماه قبل از سفر اقدامات لازم را انجام دهید. رسیدگی به درخواست ویزا حدود ۱۰ روز طول می کشد. نوع ویزا صادر شده بستگی به شرایط شما دارید هر چه مدارک و ویزاهای پیشین قوی تر باشند مدت زمان ویزا شما نیز متفاوت خواهد بود.

مدارک مورد نیاز :

۱. فرم تکمیل شده  درخواست ویزا
۲. ۲ قطعه عکس  ۴*۳
۳. اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
۴.گردش حساب بانکی برای سه ماه گذشته
۵. بیمه مسافرتی (شما باید یک نامه تائیدیه از اداره بیمه که حاوی حداقل ۳۰۰۰۰ یورو باشد، داشته باشید).
۶.  رزرو هتل
۷. بلیط هواپیما
۸. ارائه اثبات مالی یا تمکن مالی
۹.اگر شما دانش آموز یا دانشجو هستید، برای خروج از کشور نیاز به نامه ای از مدرسه یا دانشگاه دارید.
۱۰. گواهی شغلی
۱۱. دعوتنامه (دعوت نامه ای که دریافت کردید، شکل حمایتی برای شما دارد. دعوت نامه نیز باید شامل آدرس، مدت اقامت و جزئیات تماس میزبان باشد).
۱۲.وضعیت تاهل (شامل گواهی ازدواج، گواهی تولد فرزندان، گواهی فوت همسر، گواهی طلاق می باشد).

سخن پایانی

دپارتمان تخصصی اخذ ویزا VIS GLOBAL اعلام میدارد چنانچه متقاضیان دعوتنامه برای اخذ ویزا آلمان نداشته باشند در سریعترین زمان با توجه به مدارک شغلی متقاضی، جهت اخذ ویزا خدمات مربوط به دعوتنامه را ارائه میدهد.