چرا ترکیه؟

چرا ترکیه؟

 
 

دراین پست قصد داریم با یکی از منحصر به فرد ترین کشورهای خاورمیانه یعنی ترکیه بیشتر آشنا شویم. همانطور که میدانید این کشور از اهمیت جغرافیایی ویژه ای بین اروپا و آسیا برخوردار است. در واقع ترکیه قرن ها، به عنوان پلی بین تمدن ها و فرهنگ های مختلف بوده است.
و به دلیل دسترسی به چهار دریای مدیترانه، اژه، سیاه و مرمره دارای آب و هوای دریایی می‌باشد از این رو، گردشگران، خریداران ملک و سرمایه گذاران بسیاری از اقصی نقاط دنیا جذب ترکیه میشوند.
ترکیه با وجود دریاهای دیدنی، سواحل شنی و تمیز، مسیرهای پیاده روی که در خط ساحلی قرار دارند، جنگل های سرسبز و خارق العاده، دریاچه های طبیعی و آبشارهای باشکوه از زیبایی های طبیعی بی نظیری برخوردار است و همچنین هتل های معروف و لوکس، مکان های تفریحی، اماکن تاریخی، مراکز فرهنگی، رستوران های سنتی و مدرن غنی با قیمت هایی کاملاً مقرون به صرفه توجه هر کس را به خود جلب میکند.
اگرچه این کشور کاملاً مدرن است‌، اما بسیاری از آداب و رسوم و عناصر فرهنگی در این کشور وجود دارند که درطی قرن‌ها همچنان زنده باقی مانده‌اند. در واقع سنت‌ها در ترکیه بسیار مهم هستند، علی رغم این مسیٔله، مردم ترکیه می‌دانند چگونه راحت باشند و اوقات خوب و خوشی برای خود فراهم کنند. شما در هر گوشه و کنار این کشور، مردمانی را خواهید یافت که به رقص و آوازخواندن در کنار نوازندگان خیابانی مشغولند. کافی است که به عروسی یک فرد ترک بروید تا حتی کهنسال‌ترین مادربزرگ‌ها را در حال رقصیدن و خوشگذرانی ببینید. البته لازم است قبل از رفتن به عروسی کمی آشنایی از آداب اینگونه مراسم داشته باشید که اگر در پست های آتی ما را همراهی کنید حتما اطلاعات خوبی به دست خواهید آورد.
📞۰۹۱۲۰۶۱۴۴۷۶ ☎️۰۵۱-۵۱۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *